Výsledky a komentáře

2024

2023

Termíny Východočeského poháru na rok 2024 - Avizoval Béďa
Výsledky soutěže Východočeské oblasti - Rok 2023
19. kolo Včo - Pořádal CHC na mapě Jedlinka
18. kolo Včo - pořádal Slavie HK na mapě Koliba
17. kolo Včo - pořádal Vrchlabí ve Vítězné
16. kolo Včo - Pořádal SJC (Jičín)
15. kolo Včo, mapa Pastvina - Pořádal LTU v Rudníku
14. kolo Včo. Sprint. - Pořádal OAV ve Dvoře Králové
13. kolo Včo - Pořádal OAV ve Dvoře Královém
12. kolo Včo - pořádal Žamberk ve Studeném
11. kolo Včo - pořadatel Nová Paka v Hřídelci
10. kolo Včo - pořádal Studenec
9. kolo Včo - pořádal SRK ve Včelném. Mapa Zapovězený les
8. kolo Včo - Pořádal JIL na mapě Hraběnka
6. a 7. kolo Včo - Semín a Přelouč - pořádal LPU
4. a 5. kolo Včo - pořádali KUO a CET
3. kolo Včo 1.4.2023 mapa Vyhlídka 2023 - pořádal VAM + KOR na Vyhlídce nad Vamberkem
2. kolo Včo Prasek - pořádal HOR
1. kolo Včo v Bělči nad Orlicí - Pořádal PHK
Náchodská zimní liga - mapa Vízmburg

2022

2021

2020

MČR LOB krátká trať + Český pohár, ŽA, ŽB - klasická trať - VLI - 15. - 16.02.2020

2019

MČR LOB sprint + Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať - OSN - 12. - 13.01.2019

2018

2017

MČR LOB KT + Žebříček A,B LOB klasika - ZLH - 28.-29.1.2017
Žebříček A,B LOB sprint, klasika - GER - 21.-22.1.2017

2016

Jonathermál Kupa - HUN - 24.-25.9.2016
Podzim 2016 -
Rumcajsovy míle - SJC - 5.-7.8.2016
6.kolo východočeského poháru - MVČO KT - SRK - 23.4.2016
2.kolo východočeského poháru - STH - 2.4.2016
1.kolo východočeského poháru + štafety Jarní pohár - PHK - 19.-20.3.2016
6.kolo ZHL - SHK - 14.2.2016
Valentýnské motání - KUO - 6.2.2016

2015

Jilemnice plná lampionů - JIL - 27.12.2015
Kufrování s Krakonošem - VRL - 28.12.2015
Vánoční sprint - PHK - 20.12.2015
Zlatonedělní sprint - SRK - 20.12.2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

2007

2006

2005

Česká Kanada 2005 - PGP - 2.-6.7.2005
Kapa 2005 - KAP - 1.-3.7.2005
6. a 7.závod žebříčku B - Morava - KSU - 25.-26.6.2005
7.kolo východočeského poháru - VAM - 25.6.2005
Mistrovství ČR - krátká trať - OSN - 18.-19.6.2005
5. a 6.slovenský rebríček 2005 - RBA - 18.-19.6.2005
7.závod ŽB Čechy - PZR - 12.6.2005
6.závod ŽB Čechy - CHT - 11.6.2005
4. a 5.závod ŽA,B Morava - SSU - 28.-29.5.2005
Mistrovství VČ oblasti, štafety a noční - SJC - 21.-22.5.2005
3. a 4.slovenský rebríček 2005 - PEZ - 21.-22.5.2005
6.kolo východočeského poháru - ALB - 14.5.2005
2. a 3.ŽB-Morava - VOV - 7.-8.5.2005
Saxbo 2005 - ZIT - 1.5.2005
5.kolo východočeského poháru - SNA - 30.4.2005
4.kolo východočeského poháru - LPU - 23.4.2005
Postás Matáv Kupa 2005 - PSE - 16.-17.4.2005
3.kolo východočeského poháru - SRK - 16.4.2005
2.kolo východočeského poháru - PHK - 9.4.2005
1.kolo východočeského poháru - SHK - 2.4.2005
Pražské velikonoce 2005 - DKP - 26.-28.3.2005
1. a 2.kolo oblastnej ligy Východ - Prvý jarný kufor - TKE - 19.-20.3.2005
4.kolo zimnej ligy - Ťahanovská snežienka - TKE - 6.3.2005
ŽA,B LOB - klasická trať - VRB - 20.2.2005
MČR LOB - krátká trať - VRB - 19.2.2005
6.závod ZHL - SHK - 6.2.2005
Žebříček LOB - klasika, štafety - LTU - 5.2.2005
1. a 2.kolo žebříčku A,B LOB - JIL - 8.-9.1.2005

2004

Zlatonedělní sprint - SRK - 19.12.2004
Malá cena Velké verandy - CHC - 5.12.2004
Mistrovství ČR HROB - JIL - 6.-7.11.2004
14.kolo východočeského poháru - VAM - 31.10.2004
13.kolo východočeského poháru - JIL - 23.10.2004
12.kolo východočeského poháru - PHK - 16.10.2004
11.kolo východočeského poháru - NPA - 9.10.2004
10.kolo východočeského poháru - LTU - 2.10.2004
9.kolo východočeského poháru - SNA - 18.9.2004
8.kolo východočeského poháru - SRK - 11.9.2004
Mistrovství Slovenska - TPK+CNR - 3.-5.9.2004
Grand Prix Polonia 2004 -
Slovak Karst Cup 2004 - TKE - 19.-22.8.2004
5 dní OB 2004 - SJC - 4.-8.8.2004
Grand Prix Silesia 2004 - AOP - 22.-25.7.2004
Grand Prix Vamberk - VAM - 9.-11.7.2004
Cena střední Moravy - KON+JPV - 2.-6.7.2004
7.kolo východočeského poháru - DOB - 26.6.2004
5. a 6.ŽB - Čechy - PGP - 19.-20.6.2004
Mistrovství ČR - sprint - SHK - 12.6.2004
4.ŽB-Čechy - JIL - 6.6.2004
3.ŽB-Čechy - NPA - 5.6.2004
Mistrovství Východočeské oblasti - štafety - 30.5.2004
Mistrovství Východočeské oblasti - klasická trať - JIL - 29.5.2004
2.závod ŽA,B-Čechy - DKP - 16.5.2004
1.závod ŽA,B-Čechy - BOR - 15.5.2004
7.závod ještědské oblasti - LLI - 9.5.2004
Velká cena Lipovky - 7.ročník - P.Doležal - 8.5.2004
6.kolo východočeského poháru - VRL - 1.5.2004
4. a 5.kolo východočeského poháru + noční Silva Cup - SHK - 24.-25.4.2004
Mistrovství ČR na dlouhé trati - KON - 17.4.2004
3.kolo východočeského poháru - ZAM - 17.4.2004
Prague Easter 2004 - DKP - 9.4.2004
2.kolo východočeského poháru - SJC - 3.4.2004
1.kolo východočeského poháru - LPU - 27.3.2004
Jarní pohár - dlouhá trať - PHK - 20.3.2004
Jarní skály - TUV - 13.3.2004
7.kolo Zimní hradubické ligy - SHK - 14.2.2004
6.kolo Zimní hradubické ligy - SRK - 7.2.2004
ŽA,B LOB - AXZ - 31.1.-1.2.2004
M-ČR LOB krátká - EKP - 17.1.2004
MČR LOB klasika, ŽA,ŽB krátká trať LOB - KSU - 3.-4.1.2004

2003

Zlatonedělní sprint - SRK - 21.12.2003
Malá cena Velké verandy - CHC - 7.12.2003
14.kolo východočeského poháru - LPU - 1.11.2003
13.kolo východočeského poháru - SRK - 25.10.2003
12.kolo východočeského poháru - JIL - 18.10.2003
13.závod žebříčku ještědské oblasti - TUV - 12.10.2003
11.kolo východočeského poháru - SNA - 11.10.2003
Branný Orientační Závod Hlídek - VGHUř - 10.10.2003
10.kolo východočeského poháru - VRL - 4.10.2003
9.kolo východočeského poháru - LTU - 27.9.2003
Okresní trénink - Orlická liga 2.kolo - SRK - 24.9.2003
8.kolo ŽA, ŽB Čechy - SJC - 14.9.2003
7.kolo ŽA, ŽB Čechy - PHK - 13.9.2003
8.kolo východočeského poháru - KUN - 6.9.2003
Cena Východních Čech - PHK - 29.-31.8.2003
Pěkné prázdniny v Českém ráji - TUR - 23.-24.8.2003
Bohemia 2003 - BOR - 13.-17.8.2003
3D Zvůle 2003 - PGP - 4.-6.7.2003
Mistrovství východočeské oblasti - štafety - VAM - 22.6.2003
Mistrovství východočeské oblasti - VAM - 21.6.2003
5.,6.kolo ŽB-Čechy - KOS+LPM - 7.-8.6.2003
4.kolo ŽB-Čechy - CHT - 1.6.2003
3.kolo ŽB-Čechy - LPU - 31.5.2003
Okresní trénink - KOS - 28.5.2003
1.,2. kolo ŽA,B - Čechy - USK - 17.-18.5.2003
AŠSK - okresní přebor - LTU - 14.5.2003
7.kolo východočeského poháru - SJC - 11.5.2003
Přebor vzdušných sil 2003 - AČR - 29.-30.4.2003
5.kolo východočeského poháru - NPA - 26.4.2003
Prague Easter 2003 - DKP - 18.-20.4.2003
5.závod ještědské oblasti - ROT - 13.4.2003
Mistrovství ČR na dlouhé trati - TZL - 12.4.2003
4.kolo východočeského poháru - VAM - 12.4.2003
4.závod ještědské oblasti - DOK - 6.4.2003
3.kolo východočeského poháru - PHK - 5.4.2003
2.kolo východočeského poháru - SHK - 29.3.2003
1.kolo východočeského poháru - ZAM - 22.3.2003
Jarní pohár - dlohá trať - PHK - 15.3.2003
Proběhnutí po Velkém zdelovském lese - 8.kolo ZHL - LPU - 2.3.2003
Hradecká Jarmilka - 7.kolo ZHL - SHK - 15.2.2003
7.,8.závod ŽA,B LOB, štafety LOB - DSZ - 7.-9.2.2003
1. a 2. závod ŽA,B LOB - JIL - 4.1.2003

2002

2.kolo ZHL - Malá cena Velké verandy - CHC - 1.12.2002
1.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 24.11.2002
14.kolo Východočeského poháru - LPU - 2.11.2002
13.kolo Východočeského poháru - JIL - 26.10.2002
oblastní žebříček Ještědské oblasti - TUV - 20.10.2002
12.kolo Východočeského poháru - VAM - 19.10.2002
11.kolo Východočeského poháru - VRL - 13.10.2002
10.kolo Východočeského poháru - SJC - 12.10.2002
9.kolo Východočeského poháru - NPA - 6.10.2002
7. a 8.kolo ŽA, ŽB-Čechy - PGP - 28.-29.9.2002
8.kolo východočeského poháru - TYN - 7.9.2002
Cena Východních Čech 2002 - LPU - 30.8.-1.9.2002
Pěkné prázdniny v Českém Ráji 2002 - TUR - 24.-25.8.2002
5 dní OB 2002 - SJC - 31.7.-4.8.2002
Slovak Karst Cup 2002 - TKE - 13.-16.7.2002
Cena Posázaví 2002 - JHB - 12.-14.7.2002
Grand Prix Vamberk - VAM - 12.-14.7.2002
Závora 2002 - PHK - 5.-7.7.2002
Cena Moravy 2002 - KON+JPV - 28.-30.6.2002
Mistrovství štafet VČ oblasti 2002 - SJC+LTU - 23.6.2002
Mistrovství jednotlivců VČ oblasti 2002 - SJC+LTU - 22.6.2002
6.kolo ŽB-Čechy - BOR - 16.6.2002
5.kolo ŽB-Čechy - BOR - 15.6.2002
7.kolo východočeského poháru - SRK - 8.6.2002
4.kolo ŽB-Čechy - LPU - 2.6.2002
3.kolo ŽB-Čechy - CHT - 1.6.2002
2.kolo ŽA, ŽB-Čechy - DOK - 19.5.2002
1.kolo ŽA, ŽB-Čechy - SJC -18.5.2002
2.kolo ŽB-Morava - KRN - 5.5.2002
1.kolo ŽB-Morava - HOB - 4.5.2002
5.kolo východočeského poháru - KUN - 27.4.2002
Mistrovství ČR na dlouhé trati - TJN - 27.4.2002
4.kolo východočeského poháru - SNA - 20.4.2002
3.kolo východočeského poháru - PHK - 13.4.2002
2.kolo východočeského poháru - SHK - 6.4.2002
Pražské velikonoce 2002 - DKP - 29.-31.3.2002
1.kolo východočeského poháru - CET - 23.3.2002
Jarní pohár 2001 - dlouhá trať - PHK - 16.3.2002
9.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 3.3.2002
7.kolo zimní hradubické ligy - LPU - 10.2.2002

2001

56.ročník Mikulášského běhu - SJC - 2.12.2001
Malá cena Velké Verandy - CHC - 2.12.2001
14. kolo Východočeského poháru - SRK - 3.11.2001
13. kolo Východočeského poháru - LTU - 27.10.2001
12. kolo Východočeského poháru - JIL - 20.10.2001
10. kolo Východočeského poháru - SNA - 7.10.2001
9. kolo Východočeského poháru - VAM - 6.10.2001
8. kolo Východočeského poháru - KUN - 28.9.2001
Mistrovstní ČR na klasické trati - PHK - 22.-23.9.2001
8.závod ŽB-Čechy - FSP - 16.9.2001
7.závod ŽB-Čechy - OKP - 15.9.2001
Cena Východních Čech 2001 - PHK - 31.8.-2.9.2001
New Balance Cup Valečov 2001 - SJC - 25.-26.8.2001
BOHEMIA 2001 - BOR - 8.-12.8.2001
Grand Prix Vamberk 2001 - VAM - 13.-15.7.2001
Cena střední Moravy - UOL - 30.6.-2.7.2001
Mistrovství štafet východočeské oblasti - LPU - 24.6.2001
Mistrovství Východočeské oblasti - LPU - 23.6.2001
7. kolo Východočeského poháru - VRL - 16.6.2001
5.,6.závod ŽB-Čechy - VAM+SHK - 2.-3.6.2001
5.,6.závod ŽA,B-Morava, 5.,6.závod Kozel Cup - KSU - 2.-3.6.2001
6. kolo Východočeského poháru - SJC - 26.5.2001
4.závod ŽA,B-Čechy, 4.závod Kozel Cup - SRK - 20.5.2001
3.závod ŽA,B-Čechy, 3.závod Kozel Cup - SNA - 19.5.2001
1. a 2. závod ŽB-Morava - ABR - 12.-13.5.2001
5. kolo Východočeského poháru - PHK - 5.5.2001
4. kolo Východočeského poháru - NPA - 21.4.2001
Prague Easter 2001 - DKP - 13.-15.4.2001
3. kolo Východočeského poháru - KOS - 7.4.2001
2. kolo Východočeského poháru - SHK - 31.3.2001
Jarní pohár - dlouhá trať - PHK - 17.3.2001
9.kolo zimní hradubické ligy - SHK - 4.3.2001

2000

55.ročník Mikulášského běhu - SJC - 3.12.2000
14. kolo Východočeského poháru - LPU - 4.11.2000
13. kolo Východočeského poháru - JIL - 21.10.2000
12. kolo Východočeského poháru - HOR - 14.10.2000
11. kolo Východočeského poháru - NPA - 7.10.2000
10. kolo Východočeského poháru - ZAM+KUN - 28.9.2000
9. kolo Východočeského poháru - CET - 23.9.2000
8. kolo Východočeského poháru - PHK - 9.9.2000
5 dní OB - SJC - 2.-7.8.2000
BOTAS Vysočina Cup - CHT - 8.-12.7.2000
Oblastní mistrovství štafet - SHK - 25.6.2000
7. kolo Východočeského poháru - SNA - 27.5.2000
6. kolo Východočeského poháru - SJC - 13.5.2000
5. kolo Východočeského poháru - KOS - 29.4.2000
Mistrovství Východočeské oblasti - SHK - 24.6.2000
4. kolo Východočeského poháru - STU - 15.4.2000
3. kolo Východočeského poháru - SRK - 8.4.2000
2. kolo Východočeského poháru - VAM - 1.4.2000
1. kolo Východočeského poháru - SHK - 25.3.2000
Jarní pohár - PHK - 18.3.2000