9. kolo Včo

20.5.2023. Včelný, koupaliště.

Pořadatel SRK - orientační klub Rychnov nad Kněžnou pořádal ve Včelném na mapě Zapovězený les 9. kolo Včo. Krátká trať. To, že to bylo mistrovství oblasti na krátké trati, tak tratě byly fyzicky dost náročné. Jen na své trati H65D jsem napočítal 6 přechodů různých údolí, tedy nahoru a dolů. Ale tratě se moc líbily. Dohledávky nebyly až tak těžké. Běželo se na nové mapě, kam nás v minulosti lesáci nechtěli pustit. Tedy za Ivanským jezerem směrem na Javornici. Chválím stavitele tratí Libora. Po nějaké době opět skvělý orienťák, kterému přispělo konečně letní počasí. Tak by to mělo vypadat. Shromaždiště dovolím si tvrdit nadstandardní. Koupaliště s výborným zázemím včetně sprch. Občerstvení vynikající. Pivo z RK výborné. Ceny přijatelné, řekl bych obvyklé. Za DOB jsem se umístil v kategorii H65D na 3. místě, kde jsem z poslední pozice po prvních 3 kontrolách s dohledávkami, resp. nevhodnými postupy se postupně dotahoval až na tedy na bednu...Štěpánová Dita obsadila krásné 4. místo v kategorii D35D, Lžíčař Martin obsadil také krásné 4. místo v kategorii H35D, Kubec Marin 5. místo v kategorii H50C, Tůma Miloš 6. místo v kategorii H65D a to je vše, co se týká rozšířeného pódia. Tož asi tak.