16. kolo Včo

7.10.2023. Mapa Špica, shromaždiště na louce za vesnicí Stav

Avizovaná krátká trať se povedla. Dohledávky, žádný běžák. Líbilo se. Díry, hustníky, údolíčka, tak, jak to má byť...Volby postupů. Za náš klub se umístili na širším podiu Dita Štěpánová na 3. místě z 27 v D35D, Jiří Stárek v H65D na 4. místě (chybělo 15 vteřin na 3. místo a 1,5 minuty na 1. ?) z 9 závodníků. Běželo se za krásného ještě letního počasí. Shromaždiště bolo trochu spartánské, neposečená tráva ráno mokrá, ale ušlapali jsme ji, žádné mytí (bylo předem avizováno), ale kontejner bez lavorů s pitnou vodou byl přistaven. Občerstvení ale na úrovni, pivo bylo, jídlo taktéž, na snídani či svačinu káva a zákusky z místní kuchyně organizátorů. Dobré. Pozvaný catering nabízel jídla za 100,- Kč. trochu guláše s 1 chlebem nebo kebab, no, nevím...K posezení 3 lavice bez stolu.....Ale závod byl pěkný.